| ancu_6221 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un id de mess di nu prea am idei, aveti voi vreo idee? numele meu este madalina

7 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Madu_dutza

madlen.mad

madlen450

madytza

madu_lina

official.madalina

Sper ca ti-am fost de folos
Succes in cautarea unui id cat mai. frumoswinking
Paaawave

| forever4you a răspuns:

Madutza_bombonik_tha
madutza_madalina
mada_dulcika_tha
mada_the(_)best am pus in paranteza in caz daca vrei sa pui underline
darkangel_madutza

| Namastee a răspuns:

Just_madi_boah

madalina_fitze_originale

madalin.madi

(initiala de la numele de fac ) ex : popescu = p.madalina

mada. llina

linna.madi98

| Izzaabellaa a răspuns:

Eu mian facut prenumele nr 1 _prenumele nr 2si anul de nastere [ bine tu daca iti faci in genul asta sa nu scriinr1 si nr 2] sa nu iti faci cu smekerita, din astea de pitii pentru ca daca o sa te duci la un interviu pentru un post sau daca la scoala o sa fii aleasa presedinta elevilor si it vacere id ce parere o sa aiba despre tine si despre id tau spre exemplu : madalina_sexy_for _you,

| Chrristina a răspuns:

M.madutsaaa
mada_madalina(si anul in care te-ai nascut)
madi. i
madalin_a
maD_Alina
maduu. u
Succes!

| Sally06 a răspuns:

Maddy_madeline01

| MonyLoveBadBoy91 a răspuns:

M@dutz_m@dy