| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Vreau sa`mi fac un id nou. Am 12 ani si nu vreau sa fie foarte ciudat pentru varsta mea. Apropo ma cheama Elena doar ca nu-mi place sa-mi folosesc numele la id dar daca aveti vreo sugestie legata de nume nu ma deranjeaza doar niste idei rapide pls, si sa nu fie cu gen: " fata inocenta, fetita dulce sau chestii din astea"
FUNDA+VOT.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O sugestie, ela_12/ela_elena/ele.na, etc.
Pa, pa.

| Corina a răspuns:

Elly_Elly; Lena_2000(sau anul nasterii tale); Lenu stiuka_15 (sau ziua nasterii tale); EllawwwElla; Lenny_Lenny; si combinatiile pot continua, in functie de preferintele tale.

| andreutza05_1656 a răspuns:

Ce zici de ella

| tania11 a răspuns:

Ceva de genul :diva_♥, sefa12, sexy_12, ella.12sau asa ct adica constanta sau b bucuresti de unde esti tu!:...rebela.12,si cam atat!