| DenizisHIGH a întrebat:

Vreau sa-mi fac un id nou si nu am idei. ma puteti ajuta? as vrea sa fie asa mai de fetitapuppy dog eyes...sa contina fite, pufi, bulinutza.sau nu stiuthinking orice de genu

Răspuns Câştigător
| DiiaM a răspuns:

Poi Fitze de Minora tie ciuda? Bulinutza adora Lollipop,Pissy vrea la Paris,Ingerash fara Aripi te vrea, Kindy, Kinder Bueno vrea vacanta... Sper ca te-am ajutat.PA-PA!

3 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Fite,pufi,bulinutza? rolling on the floor Ce zici de: sunt_o_mare_pitipoanca laughing

| Saya555 a răspuns:

Iepuras-porcusor

| Dedutza_7061 a răspuns:

Pufy.smile :d
fetitsa.zambarici
asta-mica-bulinutza