| Maria_3931 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un oracol. dar sa aiba niste intrebari mai cum sa spun picante... spuneti-mi si mie niste intrebari... tineti cont am 14 ani.

Răspuns Câştigător
| alinutzacodruta a răspuns:

Alege de acolo niste intrebari tongue

36 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

De obicei, cand faci un oracol vrei sa afli mai multe detalii despre anumite persoane. Asa ca pui intrebarile in functie de ce te intereseaza sa afli. Cand spui intrebari picante te referi la cele legate de dragoste? Aaa, si sa stii ca se gasesc modele de oracole pe net de unde poti sa te inspiri.

| anca2903 a răspuns:

@Yssa are dreptate. Poti pune de asemenea si intrebari de genul ce ai face daca te-ai aseza pe o pioneza, ce faci daca esti urmarit de un leu, cum bagi un elefant in frigider, cum scoti o musca dintr-un lift, care e sinonimul cuvantului "sinonim", de ce in PESTEri nu exista PESTI etc. laughing

| biBBi a răspuns:

Ce ar face daca s`ar trezi de dimineata fara par, cum s`ar comporta vazandu`si prietena cu prietenu'...winking... intrebare:cum ai reusit sa pui puncte de suspensie? x(pe mine nu m lasacrying

| mady_1396 a răspuns:

Anca2903, sinonimul cuvantului sinonim este similar rolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picante? Ce intrebari picante ar putea fi intr-un oracol...thinking Mai bine`i intrebi cat poarta la pantoflaughingcare a fost cea mai amuzanta intamplare, dar cea mai injositoare... daca au fumat vreodata(desi la 14 ani is unii care chiar fumeazaoh go on), care sunt lucrurile care`i deranjeaza cel mai mult, care le place cel mai mult.Mai bine pui intrebari prin care sa-i cunosti mai bine, decat interbari 'picante'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va-ti inceput viata sexuala? si in paranteza pentru baieti{cate proaste V-au cazut la asternut in fapt de seara?}eee? ce spui? e picanta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba ca de ex ai prieten, l-ai sarutat pe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut sex cu cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege tu intrebarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti placa de cineva? cum il cheama? ce clasa este? cati ani ai? cati ani are? ati iesit impreuna? ai telefon? imi dai numarul? de unde esti? ai id? etc. am dat si eu asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picante? pai a putea sa-i intrebi care a fost cel mai injositor lucru sau care a fost cea mai urata faza pe care i-au facut-o prietenii la asta te-ai amuzak si mine nu de alta...mai sunt multe idei dar acum e 22:16 si nu imi vin ideile. Te PwP si sper sa folosesti din ideikiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca uleiul de maslina este facut din maslina uleiul de bebelus din ce e facut
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt radu. nu prea stiu ce sa iti spun dar dac imi dai id tau poate imi vin cateva idei despre intrebarea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai uitat vreodata la filme porno

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai prins pe parintii tai facand sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai prins vreo data parinti tai facand sex laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este iubirea, sarutul, sexul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai iubit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o prietena baiete
sau fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai face daca ai afla ca ai alte preferinte sexuale de exemplu laughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai iubit/iubita?
ai sarutat vreo fata/baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

intrebari picante... ce faci an timpul liber? te-ai anceput viata sexuala? o intrebare pentru fete dc va dati telu pe vibrati? cam a tat am a vut eu un oracol cu mai multe intrebari picante cred ca iti dai seama ce fel de intrebari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i pune sa-si dea numele, ci poreclele date de ei sau de altii. Asta o sa le placa mult si o sa-ti placa si tie sa te chinui sa iti dai seama a cui este porecla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picante? ce ciudat, nu exista asa ceva intr-un oracol!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai iubit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati/e fete/baieti ai sarutat?