| EmOGirL96 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o pereche de skateri...eu port marimea 39-40. Ce marime ar trebui sa-mi iau la skateri?laughing pls raspundeti big grin

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Păi nu-i probezi și tu când îi iei? 0_o
Oricum, dacă ți-i iei de pe net e mai bine să fie cu un număr mai mare decât cu un număr mai mici... deci 40

| IndescribableChild a răspuns:

Aceeasi. Impresia ca ar avea alte dimensiuni e facuta de material.De aceea se numesc skateri.

| Ashuuu a răspuns:

...As sugera o marime mai mare sa zicem 40-41, pentru comfort si comoditate happy... oricum din picioare nu zboara daca legi un pic sireturilewinking