| curious01 a întrebat:

Vreau sa-mi iauun aparat foto, adica:Canon 1000d, ce parere aveti despre el?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E foarte bun faci o alegere super! happy

| SasNetRomania a răspuns:

E un aparat ok, dar vechi nu cred ca il mai gasesti nou, poate ma insel eu.
insa daca nu faci bani din asa ceva sau nu ai un curs/studiu in domeniu este prea bun pentru tine.
faci cum doresti.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Cand faci poze cu el ies perfect :* ..Imi place doar ca este putin pretentios, trebuie sa ai grija de el.

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Domne Vlad Tepes facea Selfie cu ala poti incerca ceva mai nou http://bit.ly/TYKJAu