| sebixoxo a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti ce va motiveaza sa treceti de momentele gresele in viata, dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Faptul ca am familie alaturi, prieteni si faptul ca vreau sa imi demonstrez mie ca pot sa trec peste multe lucruri.

3 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Te gandesti ca sunt oameni care o duc si mai greu ca tine si ca tu esti norocos intr-un fel.

Răspuns utilizator avertizat
| Liiia7 a răspuns:

Pe mine ma motiveaza bunicul meu (mort) vreau sa-i demonstrez ca sunt o persoana puternica si vreau sa-l fac mandru de mine!