| madalinaaa89 a întrebat:

Vreau sa-mi ziceti si mie jocuri ce se pot juca cu prietenii la petreceri... ceva in genul "Bolti" sau "invarte sticla"
Daca veniti cu propuneri, mai faceti un efort si explicati si cum se joacalaughing
Dau funditatongue

2 răspunsuri:
| SeRcOoLbOy a răspuns:

Luati o hartie si daca are 12 ani sa zic ii scrieti pe hartie 12 provocari e fain l-am jucat de multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce poti juca fantanica este foarte simplu se pune mainile la ochii apoi se arata cu mana un nr si daca ghiceste inseamna ca vede daca nu e bine apoi o fata sau baiat ii sp celui care nu vede unde sa o pupe sau sa-l pupe si unde zice da acolo tr sa pupe si daca este fata so pipe un baiat iar daca baiat o fata. sper sa-ti fie de folos