| kissuletzz a întrebat:

Vreau sa pun dupa telefon pe calculator niste poze,dar cand bag cablul de date in calculator imi scrie ceva de gen:printare imagini,si isi alege singur un fisier din cardul de memorie, iar pe telefon scrie stocare in, asa.cum fac sa descarc poze dupa telefon pe pc?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca pe telefon ai setata optiunea stocare in masa, inseamna ca la calculator e problema. dupa ce bagi cablu de date trebuie sa iti apara pe ecran o fereastra mica de unde alegi optiunea aceea cu folder sau fisier(nu mai stiu exact).