| dumitirita a întrebat:

Vreau sa pun un filmulet pe yutube cum sa fac?

5 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Iti faci cont apoi dai la ulploau browse video selectezi filumuletul din calculator si dupa astepti sa se puna pe youtube

| ReSp3c7 a răspuns:

1 cont pe youtube, 2 o sa scrie undeva " incarca video" 3- dai acolo broswe selectezi videoclipul. si astepti sa se incarce, succes!

| Sasha203 a răspuns:

Fa-ti cont pe youtube!

| BlackCat01 a răspuns:

Buna draguta! Daca ai cont pe Youtube iti va scrie exact langa bara de cautare ''incarcati''. Dai acolo si gata! Te pup! O seara placuta! happy

| MindFr3ak a răspuns:

Langa bara de search de la youtube e un buton pe care scrie upload. Apasa-l si fa ce iti cere mai departe.