| FetitaAnonima a întrebat:

Vreau sa rad faceti`ma sa rad bancuri glume povesti haioase orice numai sa rad cele mia multe si cele mai haioase primeste funda raspundeti cat mai repede mor vreau sa rad catmai repede plizzz:*:*

2 răspunsuri:
| A4DrIAn a răspuns:

Salut am o piticanie de fratior cand trage o besina explodeaza o masina cand garaie odata sparge o roata. Eu nu stiu ce sa ma fac chiar si-atunci cand eu ma ca.c face parza parza mai mereu de lar fugarii si-un leu el distruge camioane politisti si chiar pistoale.
Sa iti sig si notele muzicale!:
Do Re Mi Fasole-n burta se iau matzele la trantaaaa am sarit sa le despart si-am iesit cu capu spart.
Eu am incheiat aici sper ca team distrat nu stiu ce sa fac.
Aaaaa da da-mi fundoi de nu te baaat!
Ceau sper ca team facut sa razi.
Dai funda?

| FetitaAnonima explică:

Mersi chiar mai facut sa zamabesc nu sa rad astept si alte raspunsuri si apoi ma decid:d