| AdeElLl a întrebat:

Vreau sa slabesc vroo 5-10 kg pana la banchet care e intr.o luna nu pot face sport deoarece am un program foarte incarcat fiind si clasa a 8 a...
Am 52 kg si 1.63 m as vrea sa slabesc in solduri numai acolo ma ingras si fac burticastraight face ce sa fac sa slabesc rapid cam intr.o luna

F.U.N.D.A

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ai greutatea normala, nu trebuie sa slabesti. Daca esti disproporionata, e altceva.
2. 10 kg in 4 saptamini, e mult, e cam brusc. Iti va atirna pielea (asta daca vei reusi) si vei arata cumplit de rau. Si apoi, vei slabi intii la fata si la urma la burta. Numai sportul te-ar putea ajuta, sport pe care tu nu-l vrei.