| 2626 a întrebat:

Vreau sa stiu care produs de la avon este cel mai bun pentru cresterea parului si cum se numeste?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Este o masca pentru par hranitoare cu extract de masline de la Planet Spa.Este foarte buna pentru par, il hraneste, il hidrateaza si il lasa moale, usor de coafat.Nu cred ca exista la Avon produse special pentru cresterea parului. Cel mai bun si eficient produs pentru par mi se pare aceasta masca, pe care o folosesc de cate ori o gasesc.

4 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Cel mai bine cauta un album avon

| Zoombe3 a răspuns:

Produsele Avon nu sunt bune. Am fost reprezentant o vreme, si nu as recomanda nimanui produsele.

| me_6767 a răspuns:

Intreaba un reprezentant avon. din cate stiu eu nu cred ca exista asa ceva la avon.eu nu am o parere buna despre produsele de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa mama produsele Avon ca eu mi am trminat si parul si fata de la ele si am auzit din sursa sigura ca uzate in timp produc Cancer