| Ananas2 a întrebat:

Vreau sa stiu cat mai multe despre fecioara. cu cine se intelege cel mai bine, cu cine ar merge sa aiba o relatie... etc

2 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Zodia fecioara?confused
Cauta p net tongue

| Ys a răspuns:

Mai bine fa-ti tu viata cum vrei nu te mai lua dupa zodiac ca nu tot ce scrie acolo si zice este adevarat tu de acum trebuie sa iti faci viata asa cum zice acolo? Daca zodiacul zice ca o sa ai o zi plina maine asta inseamna ca maine nu o sa mai ai timp de tine? Mai bine organizeaza-ti viata cum vrei ca zodiacul incepe sa controleze vetile voastre in loc sa iti faci viata dupa placul tau.Gndeste-te si tu ca mai bine iti faci tu viata cum vrei tu decat sa iti controleze viata un zodiac ca daca asa scrie acolo asta trebuie sa fac...asta inseamna ca zodiacul iti spune ce sa faci adica iti controleaza viata e ca si cum tu nu poti lua decizii singura decat cu ajutorul zodiacului