| AnaBejenaru a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti despre baietii sensibili sau aia emo (doar pentru fete) va plc sau nu

fundita celor mai bune rasp

Răspuns Câştigător
| evelyna_1193 a răspuns:

Mie una imi place stilul emohappywinkingmai ales la baieti...au ceva special care ma atrage, probabil sensibilitatea, farmecul lorlaughingatata timp cat nu plange daca ii zic ca ma duc sa mananc e binelaughing

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sensibili, sensibili dar pana la lacrimiwaiting
Inteleg sensibilitatea ca pe o calitate cand o tii pentru tine.Devine defect cand stiu mai multi
Oamenii sensibili sunt sinceri. Spun ce cred si mai ales ce simt. Exact ce imi lipseste mieoh go on

| NoLimit a răspuns:

Mie una imi place stilul em0, mai ales la baietiwinking parul, oky, piercing-urile, pana si timiditatea lor. sunt sooo0ooper coool, daca sunt sensibili si mai bine, laughing deoarece au grija de pers. din jurul lor; ...langa un baiat em0 poti avea o companie fooooarte placuta :*