| Badita_Daniel_1998_pf4j a întrebat:

Vreau sa stiu daca este posibil ca doamna de la secretariat sa nu ma bage in bac din cauza ca a dat banii.
Acum sa va spun de ce am primit banii. Mi-a dat acesti bani in locul directoarei, deoarece directoarea ne-a apus ca a lasat banii(restul nostru de pe culegeri pentru bac) la secretariat, dar eu cand am fost acolo nu erau si acea persoana de la secretariat a zi ca imi da dumneaei banii si cand ii pune directoarea la secretariat ii ia ea pe ai mei, ca sa nu mai fac un drum degeaba.
Mi-a spus ca daca nu este asa nu ma mai baga in bac.
Directoarea nu a mai pus banii la secretariat (am aflat de la alti colegi) si acum vreau sa stiu daca este posibil sa nu ma bage in bac.
O sa ii inapoiez banii odata ce pot sa ma duc la scoala.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Da normal, ca secretare e sefa secreta, daca vrea ea nici din casa nu mai iesi. Normal ca te baga in bac nenea, ca nu de ea tine.