| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca sesiunea de toamna la bac este mai usoara fata de prima, sau ar trebui sa imi fac griji? Pareri?

Răspuns Câştigător
| Taduic a răspuns:

Subiectele uneori sunt mai ușoare pentru că sesiunea din vară este pentru cei slabuți.

| pavelcristinanorina a răspuns (pentru Taduic):

Asta mi s-a mai spus, voiam sa aud si alte pareri, bineinteles ca m-am pregatit dar nu se stie ce se poate intampla. Multumesc

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Se poate mai ușor decât sesiunea iunie-iulie? laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, subiectele de la Sesiunea de toamnă sunt mai GRELE sad

Toate cele bune!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cam tot așa, exigențele sunt la fel, mai ales la examenele scrise.

| 123456FOREVER a răspuns:

Ce conteaza :I? semintele acelasi gust are