| AtIr a întrebat:

Vreau sa stiu daca sunt medicamente pentru candidoza vaginala care se dau compensat? Sunt eleva,nu am fost la ginecolog,dar stiu ca am candidoza, fiindca am citit pe net.Cum sa-i spun doamnei doctor de familie?

3 răspunsuri:
| andreeamada a răspuns:

Nu se dau compensate. Consulta un ginecolog urgent cat inca nu ai probleme grave cu candidoza ca daca e prea tarziu se vindeca in ani sau chiar deloc.

| PufuleteRozz a răspuns:

Du-te si cere-i un bilet de trimitere catre un ginecolog sau fa-ti programare la ginecolog. Nu lua medicamente fare sa stii exact ce aiwinking

| AtIr explică (pentru PufuleteRozz):

Mersi de neajutor..asa o sa stau cu scurgerea asta inca 2 sau 3 ani