| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu eu toate investigatiile si analizele corpului omenesc, as vrea sa le fac pe toate happy buget 7000 ron! tot ce se poate!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca suma care o ai tu, nu-ti ajunge nici pentru un sfert din lista de analize, care se pot face.
Mergi al medicul de familie si iti va da el o lista, dupa un consult prealabil.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista analize complexe ale adn ului are trec mult si bine peste 7000lei.

| mihai69 a răspuns:

Nu cred că ajunge suma dacă chiar le vrei pe toate.

| Buenos a răspuns (pentru mihai69):

Cele mai importante sa stie omu ca e sanatos ma refer la inima plamani etc