| VanessaTPU a întrebat:

Vreau sa stiu pentru a da la garda de mediu, ce facultate se urmeaza si cam pe ce materii se axeazahappy Fundita, vot, toate cele!

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Tocmai primisem o oferta de la o facultate, da nu mai stiu pe unde e. laughing Dar din ce tin minte era la Facultatea de Stiinte ale Naturii o specializare numita Ecologie si Protectia Mediului... Cred ca asta ar fi thinking Materii? Banuiesc ca biologie si geografie, ca doar n-o fi franceza.