| Yousosweet a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca atunci cand ai un job la o terasa pe litoral,anul urmator automat vei mai lucra acolo, sau se vor angaja alte persoane? Am o cunostinta care lucreaza la o terasa in Eforie..are 21 de ani si ma intereseaza sa stiu daca si anul viitor va fi tot acolo...

Răspuns Câştigător
| Kisie a răspuns:

depinde de sef daca vede ca persoana aceia este foarte harnica sigur va mai vrea sa lucreze acolo sper ca te-am ajutat funda?