| amelutzza a întrebat:

Vreau sa va intreb e normal sa te simti ciudat cand inca esti singura si vine ziua dragostitilor? Nu stiu ce sa mai fac multi baieti umbla dupa fundul meu dar nu gasesc nici unul am vreo sansa de scapare?

Răspuns Câştigător
| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

1. Nu e ciudat.
2. Ai asteptari prea mari, toate fetele din ziua de azi se cred mult mai frumoase si mai superioare decat sunt in realitate, niciodata nu o sa gasiti un Fat Frumos. Vezi intai ce poti tu sa oferi si apoi sa vii cu mofturi.
3. Nu intri intr-o relatie doar de dragul de a nu mai fi singura, sau pentru a fi in rand cu lumea. Intri intr-o relatie daca tii la persoana respectiva. Problema majora la generatia de azi, hai sa ne cuplam/culcam cu oricine si la orice varsta ca doar asa fac toate prietenele nostre si e bine sa fii in rand cu lumea.

| Handrei a răspuns (pentru Lk_Lucian_1990):

Gg Luci! mi-ai luat cuvintele

1 răspuns: