| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va spun ceva : iubesc de 2 ani un baiat, suntem pr. dar eu il iubesc, vreau sa fiu cu el si am rugat niste pr sa ma ajute, el a spus ca nu vrea sa fie cu mine ce ma fac ca nu pot fara el crying plang in fiecare seara... va rog sfaturi crying

2 răspunsuri:
| NorbO a răspuns:

POi daca nu vrea atunci mai bine las-o balta, o sa strici prietenia, si nu poti iubi pe cineva doar asalaughing cum am mai scris asta undeva cu cat esti mai sus cu atata cazi mai mult, intelegi si u in felul tautongue

| allyssa a răspuns:

Eu inteleg ca tu il placi foarte mult, esti indragostita de el dar daca el nu vreau sa fie cu tine eu zic sa nu mai incerci.stiu ca e greu sa ramai prietena cu el(doar prietena si nimic mai mult) dar trebuie sa incerci si sa il lasi(crede-ma pentru. ca si eu am trecut prin asta:si mie mi-a placut de un baiat cu care eram prietena si nu am putut sa fiu cu el pentru. ca el nu a vrut;; pana la urma mi-am dat seama ca a fost doar o dragoste "superficiala" si il iubeam tocmai pentru. ca nu il puteam avea).si am invatat ca:dragoste cu sila nu se poate...chiar nu se poate.