| BiancaByaBianca a întrebat:

Vreau sa va urez un Craciun Fericit, sanatate si tot ce va doreste inimioara sa va aduca Mosul.

4 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Multumim :X Lafel:*happy Si un an nou fericit!happy

| xPinkSunShine a răspuns:

Multumesc.La fel si tie!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Bradul e impodobit, Mosul inca n-a venit, incepeti sa colindati si pe el sa-l asteptati.Cu cadouri si-o urare :un craciun plin de iubire, sanatate, fericire, mult noroc si impliniri si traditionalul ''La Multi Ani!

| doroteea a răspuns:

Multumesc si va urez si eu un an nou mai bun, mai fericit si sper ca acest Craciun sa ne fac pe toti mai buni si Mosul sa aiba traista plina, chiar daca e crizahee hee.

Sarbatori fericite! love struck