| Criss_Cristina_2001 a întrebat:

Vreau sfaturi despre prietenia adevarata.Plz. Dau funda cine imi da sfaturi cele mai bune despre prietenia adevarata. :3 ^_^

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune sfaturi vor veni din experienta ta, ca asa pot sa-ti spun sa nu te increzi in nimeni, dar cu totii facem greseala asta.
Cel mai bine e sa inveti din experienta, tu trebuie sa-ti dai cele mai bune sfaturi.

1 răspuns:
| Anonimusaaaaaaaa a răspuns:

Prietenia adevarata:Un prieten care iti ingelege lacrimile este mult mai baloros decat un pdisten care iti cunos doar zambetul: Prietenia ne da incredere in noi, ne da curaj sa actionam in unele momente mai dificile: este acea lumina cand nimenk nu ne intelege: Prietenia trebuie sa implice:incredere reciproca, loialitate, iubire, dar si aivrea binele prietenului; Funda sper ca te-am ajutat am pus si eu o intrebare daca ma poti ajuta plz! FUNDA