| Amaliutss a întrebat:

Vreau sh yoo sa scriu ceva la"despre mine" pe hi5... dati'mi niste ideei... le modific yoo:X, mai lungi va >roghappy:"

1 răspuns:
| Delicv3nt a răspuns:

NUMe ani, ce iti place ce nu iti place de unde esti.pasiuni,starea de spirit. ceva despre prietenie sau pe ce pui tu accent in viata.baiatul ideal.culorii.filme sensibila sau nu.cel mai frumos cuvand propozitie care ti-a fosst spusa in viata.un motoo ce sau cine te reprezinta unde ca cine vrei sa ajungi. daca te-as cunoaste ti-as spune multe tongue aaa sa imi lasi si mie hi5 tau tongue te rog chiar happy