| Madalina_6514 a întrebat:

Vreau si eu cateva stausuri cool.stiti?

7 răspunsuri:
| deniedaccess a răspuns:

Viata era mult mai usoara cand apple si blackberry erau doar niste fructe...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca eu sunt motiv de barfa, atunci tu esti o tarfa! Tu impotriva meah.eu mereu deasupra tah!:X kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anturaju` sa transformat în buruiana Mi. a **** copilaria, mi. a grabit maturizarea M. a lasat dusa de val Am fost proasta si.am gresit Ma pis pa toate prietenele care m.au folosit phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un status sa fie cool trebuie sa fie facut de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe

| onegirl1 a răspuns:

Un gri coloratt Un alb mat Un VerdEe respins un grii alaturat o Pieleee finnaaa Un desen de copilaa!

Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Fraiere.e prea papusa chiar sh fara toc sau fusta

Cn il usuca pe tati de bani? E pustoiaca lui de 14 ani[:X] ( dar bine poti schimba tu ani)

Te vad in fataEsti ca o zdreanta Eu cresc in inaltime...tu ramai pitic de casa! Auzi mult blah.blah.stii numai blah.blah vezi numai blah.blah.crezi numai blah.blah

Suntem copii, de acum vom fi... Plini de uimire, plini de iubire[:X]

Visam că DRAGOSTEA e simplă şi trece! Şi că nu te lasă rece când ÎL VEZI CĂ UMBLĂ CU 10!