| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cele mai noi amintiri pe care le stiti.Dar nu din astea dupa net ca le stiu pe toate.Altele.Cele mai frumoase primesc funda.

1 răspuns:
| mudokinss a răspuns:

Te vad adormind pe nisipul de frunze, esti ca o muza ce ma prinde in panze...te pierd si ma pierd cand esti doar al meu, esti ingerul pe care il voi iubi mereuwinking.

laughing) ceva haios:

la un colt de casa rotunda se aude o impuscatura de cutit, mortu cade spanzurat... ce concluzie tragem?
sa nu dai cu piatra in geam ca nu e bicicleta ta laughing)