| Gbx_Gabi_1998 a întrebat:

Vreau si eu id de Facebook unei fete/baiat cu care sa vorbesc si sa-i spun problemele mele va rog trimiteti-mi voi pe privat id...

3 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Omegle.com

| darrio2007 a răspuns:

Ca sa faca misto de tine! Cam greu sa stea cineva si sa-ti asculte necazurile in ziua de azi.

| 6Anonim9 a răspuns:

Mie mi se pare ciudat sa-l dau de pe un cont de TPU, dar eh... Mi-ar face placere. Trimite-mi tu Facebook-ul tau si iti dau eu cerere. (Da-mi detalii despre ce poza ai, etc., daca cumva mai sunt altii cu acelasi nume)