| Deyux a întrebat:

Vreau si eu id lu adrian tutu plzzz... dau fundalove strucklove struck

5 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Dar de ce iti trebuie id luii? si de ce pui de atatea ori aceeasi intrebare?happy

| croissant a răspuns:

Buna il am eu :d am si vb cu el uite id: a.tzuzu52 sper ca te-am ajutatwinking

| IoanaStefania a răspuns:

Little.shean
acesta este. funda?

| Dennyutzza a răspuns:

Cum apare un "personaj" nou la tv si e si adolescent, la toti ne trebuie id-ul lui, nr lui de tel.asta e ca si justin bieber. fetelor, n-aveti sanse la el.degeaba incercati. sper sa nu va suparati pe mine dar asta e mania fetelor din ziua de azi.:"uite, ce fain ii.imi trebuie id-ul lui".si oricum nu si l-ar da ca sa-l dispere toata lumeatongue

| Deyux explică:

Dennyutzza...ai vreo prb? eu vreau id lui prb? nu.asta ziceam si euwinking