| MeGustaaaaa a întrebat:

Vreau si eu ID`ul real al lui Vlad Gherman din Pariu cu viata.Funda!P.S.-Sau al Ancai (Cristina Ciobanasu).Fundoi`!

12 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Din pacate Vlad nu va poate da id-ul. Incearca sa comunicati cu el pe pagina lui oficiala de facebook happy

| VintageRed a răspuns (pentru ÐÿÅ):

şi care e pagina oficială?

| VintageRed a răspuns (pentru ÐÿÅ):

Şi care e pagina oficială?

| Teodoruka2001 a răspuns:

Eu il am pe a lui Criss! E cel adevarat! E : nicolenic29. Si la lasat pe facebook.E cel adevarat! Daca nu ma credeti treaba voastra! Dar va zic! Eu am vb cu ea! E adevaratul. Funda?

| Teodoruka2001 a răspuns:

A lui Criss e : nicolenic29! E adevaratul! Cei ce nu ma credeti treaba voastra dar va zic ca e adevaratul deoarece si la lasat pe facebook! nicolenic29 e id-ul ei! Funda? :*.

| emy58ful a răspuns:

Vlad are un id pe care vb cu fanii. Acesta este vlad.gherman_official incear si ai sa vezi ca merge. Funda?puppy dog eyes

| Laura1074 a răspuns (pentru emy58ful):

Buna! E sigur id-ul lui real pe care vorbeste cu fanii? Sau e id facut de vreun fan?

| emy58ful a răspuns:

Vlad.gherman_official pe acest id comunica doar cu fanii. Il am si pe cel privat dar nu vi`l pot da...imi pare rau

| Anutsiiii a răspuns (pentru emy58ful):

Imi poti da si mie id tau ca sa mi-l dai mie id lui in privat
?

| Tecuceanu_Eliza_1995 a răspuns (pentru Anutsiiii):

Am id-ul lui Vlad dar nu il dau.Criss mi l-a dat mie pe chat dar eu nu il mai dau nimanui.

| Cristinaoffy24 a răspuns:

Id-ul este vlad.gherman64@yahoo.com
este idul real al lui Vlad