| Xonia a întrebat:

Vreau si eu idei ce sa ne mai jucam la scoala
Astazi neam jucat pitulusu prin scoala, prinselea, capra noua, lapte gros, carti
Mai dati-mi idei ce sa mai jucam (cls 7)si sa nu fie sotronulaughing
Funda

Răspuns Câştigător
| pisicuta510_9235 a răspuns:

Paiii``
Noi la sport jucam cucii, patratica, volei si dansam [dansul pinguinului`laughing)]
Si in scoalaa`thinking
Adevar sau provocare, flori fete sau baieti`...

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Noi nu prea ne mai jucăm aşathinking Din când în când jucăm adevăr sau provocare, asta când ne adunăm mai mulţi şi ne plictisim.

| Butsilee a răspuns:

Esti cls 7laughing si te joci laughing oricum eu la scoala butonez telefonulbig grin in pauze ascult muzica si ne adunam mai multi si pur si simplu ne uitam unu la alturolling on the floor si rademthinking oricum :-J in pauzele astea miciangry n`ai timp sa te duci nici la wc:-l

| iauru a răspuns:

Hmm.remi,eu joc sah cu vreo 2 colegi ca numa atatia se stiu, adevar sau provocare, tari orase, fazan, x-0 eu mai stiu sunt destule variante

| ZamA a răspuns:

Pi. ceai facut aseara. e fain jocu

| mistikk a răspuns:

Mdea in clasa a 7a eu ma jucam cu prietenul meu laughingsi ink te mai joci pitulusulaughingrolling on the floorfii serioasa big grin

| Ѕαяωאאα a răspuns:

Buna! Am 2 lucruri sa iti spun happy.
1. Eu sunt Bubu big grin... Sper ca sunt singura din scoala mea :3. Toata lumea imi zice Bubu si uneori Buburuza sau Buburuxa si imi plac rosu si negru in special :X.
2. Sa revenim la problema tawinking. Eu sunt a 6a, noi ascultam muzica si facem glume, ne jucam badmington si voley, uneori mai facem poze sau ne alergam. Dam ture de scola sau stam la Soare si barfim :X.