| Anonnnnn a întrebat:

Vreau si eu IDul lui Aleksei din COMANDA LA MINE.
http://webcast.a1.ro/#/COMANDA-LA-MINE/58/kgKHh7ZeI1l
cine il da are funda:X
si vreau si hi5-u luiii:X:X:X:X:X:X

29 răspunsuri:
| RoRoxana a răspuns:

Si eu il vreaau :X!

| Bianca_3626 a răspuns:

Ti-l dau pe prv? il amhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu id`ul lui happy, mi-l poti lasa te rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am hi5 lui alexei aleksey16ro.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau s eu id lui aleksei.id meu d. dayana04:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleksei_16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il vreau:*

| prafdestelutze a răspuns:

YM: alekksutz

| Teso_5758 a răspuns:

Vreau si eu id`ul luibatting eyelashes da`mi`l si mie te rog puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei` happy idd`ul ala nu merge thinking si am hi5. e cel cre l`au zis fetele` happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte usor sa gasiti id lui... studiati hi5 lui in intregime... si il ve'ti vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alekksutz laughingacest id este bunwinking... dar nu cred ca trebuie sa rolling on the floorva alarmati atathappy de tare... oricum nu obtineti nimic daca il avetihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos love struck

si buunok, si ftt dulseee :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog da- l pe cel privat, il vreau si eu. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saraku baiat.mai fetelor! am eu id-ul lui.lasati baiatul in pace e furat(se stie...:-plaughing e amenintare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://aleksey16ro.hi5.com... e frms baiathu, sh sympatik fok...de cine e luat? de tanti mitza de al coltzz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu id lui alexei de la comanda la mine dati id meu

| Ruby_3809 a răspuns:

Bai fetelor nu vedeti ce fete aveti in voi...laughingpentru ce vreti id lui...nici nu va da acc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Num id-ul lui aleksei dar il vreau neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai! ruby bine ca nu ne da noua acc si iti da tie. ce sa zic noi suntem urate si esti tu frumoasa.cine este de acord cu mine fetelor? BLONDA.PWP IUBY MEU DAMIAN

| Ruby_3809 a răspuns:

Mai anonimo. u cumva ai mankat stricat.veziti de treaba ta, in primul rand eu is bruneta toata ziua.rolling on the floor daca u vezi blond inseamna ca ai probleme ca vederea si inca foarte grave, iar in al doilea rand eu nici macar nu inentionez sa bag id-ul acestui tip, nu vad rostul, asa ca vedeti de treaba ta

| BlackPrincessBitch a răspuns:

Alekksutz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www. kabal_minimal_alex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai ruby probleme cu vederea are mata ca eu sunt perfect sanatoasa.si BLONDA e porecla mea pentru cultura ta generala.si daca tot nu intentionezi sa-i bagi add in lista ce draq cauti pe aici? de parca nu te-ar interesa! cine vrea add meu, e andreiutza_98_deea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E scump laughing vi`l dau eu laughing ce dati l sch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamneeelaughingparca ar fi ultimul baiat de pe planetalaughing sa stiti ca eu aveam hi5-ul lui dinainte sa fie "vedeta" si avea 456 vizualizari acum are 9785 sau ceva de genu'. degeaba apreciati un om dupa ce apare la TV. vreti id? uite aici:alekksutz dar degeaba, nu mai intra din cauza fetelor care il streseaza!

| DeniiMirii a răspuns:

Heihappy
id-ul lui Aleksei e alekseeei
dar daca nu ai peste 14 ani iti da ignorhappy
asa ca baftahappy
si nu uita funda

| Ramypapushik a răspuns:

Nu am id lui dar daca vrei iti dau fb lui http://www.facebook.com/profile.php?id=100000648139159 funda?;;)