| divinuu a întrebat:

Vreau si eu keys pentru photoinstrumentstraight face ca nu vreau sa cumpar programul si altfel nu merge.pls

2 răspunsuri:
| Euuuu_5479 a răspuns:

`Si eu l`am avut. Iti spun eu cum merge.

Dupa ce modifici poza... Este un buton pe tastatura "Print Screen/Sys rq". Sper sa-l gasesti... Asaa. Apesi pe butonul acela dupa care intrii` in progtamul acela "Paint" si dai ctrl+v. Apoi dai "save" si dupa aceea intrii` in "picasa" daca il ai sau in "photoscape" si dai la "crop" si copiezi poza doar cat ai nevoie.winking`

| Euuuu_5479 a răspuns:

`Si decupezi* poza cat ai nevoie...scuze!`