| elyyyybubblessss a întrebat:

Vreau si eu multe status.Gen asta:Baiatu` : Te Iubesc♥! Fata : Si eu ♥! Baiatu` : Nu te cred, demonstreaza`mi, tipa sa te auda toata lumea! Fata ii sopteste : Te iubesc ♥! Baiatu` : De ce asa incet? Am zis sa te auda toata lumea... Fata : Tu esti lumea mea ♥!happy PLS DAU vot +funda cel care da cele mai multeee:X!

1 răspuns:
| Zendayya a răspuns:

1)Sarutul tau e visul pentru care ma trezesc dimineata.

2)Esti liber pentru tot restul vietii tale?

3)Un SMS are doar 160 de caractere... Hai sa vedem de cate ori incape "Te iubesc!"

4)Sunt atat de indecisa... Sa raman treaza ca sa ma pot gandi la tine sau sa adorm cu speranta ca te visez?

5)Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca odata?

6)Nu te speria! Sunt la spital, mi-au gasit ceva in inima, dar fii fara grija pentru ca operatia nu le-a reusit... Nu te-au putut scoate din inima mea pentru ca acolo esti tu, si acolo vei ramane!

7)Intr-o zi ma vei intreba ce e mai important pentru mine: tu sau viata? Eu voi spune ca viata, iar tu te vei supara fara sa-ti dai seama ca tu esti viata mea!

(aste nu le-am luat de pe net)
sper ca ti-au placut.happy