| Klaaa a întrebat:

Vreau si eu multe statusuri de suferinta:X:X:X... dau fundita celor mai multe si frumoaseee:X

Răspuns Câştigător
| Evaa a răspuns:

-! Imi plke s # Crezi. c' to esti ´:]singuru ' p care ´ il # wreåu #

-• Stii ´ Nu Esti primul ´ care m-a pus S ´ mă schimb in Repetate ´ Ori,. Da esti primul care ´ ma Pus Pe Ganduri ´ •

-Acum cand e prea frumos, tu spui : "Uite *** ea chiar tine la mine!

-PotSi` fi uN` aRtiSt` f0miSt` JukaNd` in fiLmu` vietii taLee ` ceL ` mai pr0st ` r0L!

-spuneti-mi despre EA tot raul din lume, d` vreti sa`nnebunesk, ca`i hetera, ca ii m0nstruu, ca ii satan, eu tin la EA sh e a mea

-M`ai inselat? Asta e, esti baiat. M`ai mintsit? Am trecut cu vederea M`ai jignit? S` mai intampla M`ai vandut? te-am dat draq`uu`!

-Iti place sa faci ancheta ca un procuror sa-mi spui zi de zi "stii daca ma insheli te omor!"raised eyebrows

-Satula de tine satula de noi Stai! Nu pleca! Intoarce`te! Ia si trecutu si plecati amandoi!

-Ea ma certa, ea ma`ntselege ea e sora mea sh mi`o dovedesteeeeelove struck

-'Da'mi 10 motive pentru care amarata ta existentza ar trebui sa ma intereseze

-• Aplic o lege simpla : putin egoism si multa caterinca

1 răspuns:
| Ingrid16V a răspuns:

Stiu, distanta asta este foarte grea...viata mea nu ma uita!

Stelutza ce-am ales-o cand tu erai cu mine[:X]O mai privesc si acum in nOptile senine...Doar ea poate sa spuna cat de dor imi este de noi... Te rog intoarce-te inapoi!sigh

Vorbim la telefon si iti spun ca mie bine. TE MINT, bine imi e doar langa tine!

Dar iti voi fi mereu aproape, in fiecare noapte. Cand vei suferi, langa tine voi fi, langa inima ta. Care m-a iubit candva, insa acum iubeste pe altcinevasigh

Si stiu ca niciodata n-ai fi renuntat la el! Indiferent de cum era mincios sau infidel.

Raspunde-mi la intrebare si tine capu' sus chiar daca doare: "Cand m-ai inselat, atunci ma mai iubeai oare?!"

Mi-ai promis prea multe care stiai ca nu vor fi, dar pe-atunci totul era posibil, normal, eram copii.

Nu uita si adu-ti aminte...Cand in telefonul' ala blestemat ti-am zis ultimele cuvintesigh

Si te iubesc m-ai tare ca oricine! Pacat ca tu nu ai ochi si pentru mine.

Nu mai rad nici la glume, pe bune! Am impresia ca sunt singura pe lume!

Si jur ca nu te mint...Eu iti spun mereu ce simt.

Nu e pacat sa pierzi iubirea pentru o cearta? Amintiti-va de voi cum va iubeati si altadata.

Plang ca te-am pierdut din vina mea. Plang ca m-ai vazut cu altcineva. Eu as da orice sa ma poti ierta.

Au fost momente grele. Peste care am trecut. Fara tine lânga mine. Sigur nu as fi putut!

Imi lipseste bucuria din suflet care o aveam. Cand ma gandeam la tine.

Nu mai sunt ca la-nceput si asta ma doare cel mai mult.

Fitele mele nu iti plac. Dar pentru mine faci orice.

Sa-ti spun ce m-a facut sa ma gandesc la el? Era asa de atent. Dar si eu la felbig grin

Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine, stiu...stiu si ca a ars-o cu altele. Dar el are o fata. Si pentru el, fetita lui e cea mai importanta.

Cearta-ti prietenul in ascuns si lauda-l in public!

Ea e fata pe care ai ranit-o cand ai plecat, este singura care te-a iubit cu adevarat. Ea nu e de vina ca intre voi s-a terminat. "Sa ai grija de tine" i-a zis cand a plecat!

Nu o lasa sa plece, tu o iubesti si ea te iubeste:X

Iar el mereu va spune: "Tu m-ai inselat". Iar eu voi raspunde: "Tu m-ai provocat!"

Lacrimile tale grele ce se cern prin gene. Imi cer parca sa raman, dar nu mai am vreme. O sa plec o vreme, o sa ma intorc nu te teme!

Doar ochii tai ma linistesc, cand ma privesc. Cand spui in soapte te iubesc. As vrea sa opresc timpu' sa ramai asa. Sa nu te schimbi nici cand iubirea mea.

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

Parca ieri, impreuna pe strada ne plimbam. Amintirile acum e tot ce mai am. Aveai o fire nebuna, asa ai fost mereu. Nimeni nu te-a inteles cum am facut-o eu!:*

De n-ar fi fost ceata, ai fi vazut ca te iubeam. De n-ar fi fost frig, ai fi simtit cum tremuram. De n-ar fi fost ploaia, ai fi stiut ca plangeam. De n-ar fi fost noapte, m-ai fi vazut cum te priveamsad

Ce amintiri se-aduna. Doar sa te tin de mana. De cand ti-am zis buna. Si pana o sa-mbatranim prin timp impreuna.

Adu-ti aminte cand iti spuneam: "Nu voi fuma... voi fi cuminte". Te apasa acum constiinta care inca te mai minte. Si nu-i nimeni langa tine care sa te alinte.

Imi amintesc cum zambeai, numai cu mine. Imi amintesc cum plangeai, mi-e dor de tine!crying

De-as afla ca maine mor sau peste o ora. Viata merge inainte cu mine sau farawinking

Imi place ca ma crezi, da tot spui ca eu mint. Imi place asa, nu stiu... felul cum ma faci tu sa ma simt![:X]

Acum ecoul iti spune cam asa: "Chiar daca ai puterea sa o ascunzi, ti-e dor de ea!"

Nu-mi spune mie ca suferi si ca treci printr-o pasa trista. Daca iti plange inima dupa mine, inghite o batista!

Degeaba plangi si regreti. Tu nu credeai c-o sa ma pierzi. Dar astazi plangi cu lacrimi amare. Acum sunt alta si te doare!

Am trecut prin multe impreuna! Cel mai bun calmant e sa ma tii de mana! Trec zile si nopti, tu nu esti aici. Mi-e greu sa cred ca astazi suntem doar amici!

Asta-s eu, n-am ce sa fac. Am vazut ce fete-ti plac. Nu-mi dau ochii peste cap. Nu pot fi cum ai visat.

As fi vrut sa nu fi cunoscut iubirea, sa nu fi stiut ce inseamna despartirea!

N-am iubit pe nimeni cu atata dor. Daca a fost ceva, a fost trecator.

Si totusi poate avea dreptate. Atunci cand ma privea si imi spunea: "renunta la toate".

Minte, lumea minte, lumea asta minte, toata lumea minte. Si tu vrei sa fii cuminte?

Si nu putea pune punct orice s-ar fi intamplat. Tinea prea mult la ea, o iubea cu adevarat!

Cine il usuca pe tati de bani? E pustoiaca lui de 16 ani[:X]

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne-am cunoscut, loc de cuvinte nu era.

Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.

Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! Dar fereste-te de ziua in care o sa prind tupeu!

Si eu care speram. Ca tu erai pentru mine cel mai potrivit. Acum stiu, da stiu, ca doar m-ai mintit.

Mai gandeste-te o data. Cum ar fi inima ta. Atunci cand nu mai e ea?!

Tu mi-ai gresit, eu ti-am gresit. Unul pe altul noi ne-am mintit! Si de-ai regreta cu adevarat. Iarta-ma ca si eu te-am iertat!

Te pot ucide cu, cuvinte. Te pot face sa-ti iesi din minte. Te pot ucide cu o singura privire. Si în acelasi timp, sa râd fara oprire.

Poate am aere-n cap. Asta e doar problema mea. Nu poti sa ma suporti. Asta e doar problema ta. Nu ma cunosti, nu mai comenta. Ai grija de viata ta, nu de-a mea!

Fa-ti prieteni noi dar nu-i uita pe cei vechi! Ei au fost langa tine cand nu stiai de unde sa incepi.

Poate ca m-am schimbat. Poate m-am saturat. Poate nu vreau sa aud. Poate mi-e de ajuns. Poate ce-a fost. Sa dus!

Zambetu` meu e din nou colorat. Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat.

Zambet fals. Privire plina de ura. Cuvinte aruncate-n vant. Minciuna! Si toate fara nici un motiv! Am gresit din nou. Am oferit dragoste. Unde trebuia sa ofer indiferenta!

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Si pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de atat nu ai fost niciodata.

O vezi cum pleaca, cu ochii goi. Esti prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe ganduri! Te-a invatat sa citesti printre zambete si randuri.

Ma intreaba: "Ce s-a intamplat cu tine?". Eu ii raspund cam ironic: "Mai ai vreo treaba cu mine".

Iar am iesit pe strazi, in casa nu mai rezist. De astazi tin regim de vise, sa te uit mi-am promis!

Daca ai nevoie de mine, nu mai sunt aici. Cheama-ti zdreanta ca poate ea isi mai face griji.

Poate ar fi mai bine sa te iert. Nu-mi doresc ca maine sa te pierd. Daca eu nu pot uita greseala ta. Te iarta inima mea.

Stiu ca ma iubesti dar sunt pe locul II. Asa ca mai bine ramai cu baietasii tai!

Ne certam si parca nu mai terminam. Cu motiv sau fara ne pace sa ne stresam. Ne spunem cuvinte pe care le regretam. Iar la final ne sarutam si ne-mpacam:X

Clipele frumoase ce vor veni in viata mea. Vreau sa le-mpart cu tine dragostea mea. Clipele urate ce vor veni in viata mea. Nu le impart cu tine pentru a te proteja!love struck

Ploua... Da stiu ca au fost prea multe ploi. Si ne-am promis ca daca unu cade, cadem amandoi. Prea multe ploi, chiar n-am vrut sa mangai alt chip. Dar cu amintirea ta in piept, nu pot fi fericit.

Ma intrebi de ce-ti vorbesc asa. Cum altfel vrei sa iti vorbesc? Cand zi de zi din vina ta, am incetat sa te iubesc!sad

Inca te astept, chiar daca stiu ca n-ai sa vii. Sti, ne-am despartit lasand in urma amintiri vii. Inchid ochii, visez, aud prea multe soapte, care-mi spun ca ma iubesti. Dar mandria ne desparte!straight face

Intre noi au existat doar interese...Si acum nu mai suntem amandoua. Ai fost una dintre persoanele perverse...Care stii bine, nu ne placeau noua!

Ce am avut cu el mi-am scos de mult din minte. De ce de-atâtea ori tu îmi aduci aminte?

sper sa-ti placa:X