| Andruuuuuuuuu a întrebat:

Vreau si eu niste alinturi faine intre fete.
Sau asa pentru prieten.
Funda + Folositor Pt restul rasp.
kiss

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Intre fete va alintati cu cateva diminutive de la numele lor iar pentru prieten/iubit-tzuku, puiu, pui, iubitu, iuby.viata mea, sufletel, inimioara, scumpete, scumpetu, puiuc, ingeras, dragule, dragutule, dragoste, tati, bebe, printule...etc.fundita?happy

1 răspuns:
| EllyFMS a răspuns:

Intre fete merge 'pisi' [daca esti pitzi.whistling]. iar pentru iubit cel mai dragut mi se pare bebe. restul` mi se par scarboase. bine eu una nu prea suport dulcegariileoh go on. hai sa iti dau di d`alea. pui. gurita. sufletel. inimioara. puiut. sufletu` meu. viata mea. dragostechatterbox. pisoias. baby.