| R_9329 a întrebat:

Vreau si eu niste comedii care merita vazutebatting eyelashes :-x.[Nu: Singur Acasa laughing,,, cred ca toti l-au vazut dejawinking ]. Fundabatting eyelashes!

4 răspunsuri:
| Lady_8394 a răspuns:

The hangover. sau Love at first hiccup. sunt foarte ok comediile. Vizionare placuta!

| Lady_8394 a răspuns:

The hangover, Love at first hiccup. Sunt chiar reusite. Vizionare placuta

| Lady_8394 a răspuns:

The hangover, Love at first hiccup. Vizionare placuta!

| Adry05 a răspuns:

Ninirolling on the floor e absolut superb serialul deci eu ma uit cu mama mea la fiecare episod si ne prapadim de ras e pe disney channel de luni pana vineri de la ora 21:30 pana la 22:20 cam asahappy dare super reusitahappy cred ca o gasesti si pe net insa ti-am zis in caz de n-o gasestitongue [sambata si duminica sunt reluari de la episoadele din timpul saptamanii]