| MarYa_1616 a întrebat:

Vreau si eu niste descrieri pentru hi5. :* [funda ]winking mersi :*

Răspuns Câştigător
| tzimilika a răspuns:

Descriere adica status nu?thinking

La sfarsit tu o sa ma vrei inapoi si pentru. prima data nu te voi crede.oh go on

Am zis ca ma las doar pentru a lua totul de la inceput a 2a zi.

Nu sunt genu care sa planga.Pot sa n.am nimic, tot o sa`mi ajunga.

cand tu imi intorci spatele, eu poate plang, cand tu imi intorci spatele, eu poate rad, cand tu imi intorci spatele, poate se intampla ceva rau cu mine.

In spatele unei persoane triste exista o poveste cutremuratoare.

Cum e mai bine? cu o minciuna care zambeste sau cu adevarul care lacrimeaza? straight face

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi!

cand iti voi vedea zambetul si voi sti ca nu e pentru mine atunci imi vei lipsi cel mai muult.

Asa ca incep o lupta, pentru ca am nevoie sa fiu ceva pentru tine.

Si orice ai face tu. Ea te tine in picioare.•

Inchide ochii, taci. saruta`ma. si spune`mi ce`ti doresti cu adevarat sa faci.big grin

Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

PtR. Tn` as face orice pan` la caPat! [; x

Din El, prin El si pentru El sunt toate lucrurile! love struck

Daca mai vrei ma gasesti la id tzimilika_angel
Funda?:Xbig grin