| lorenna_6130 a întrebat:

Vreau si eu niste filme horror. dar de groazaa. dar nu the grudge si saw ca le.am vazut.altele cat mai multe urgent plzz! dau funda la toate raspunsurile! plz

7 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Incarca grito

| Clona18 a răspuns:

White Light 2: white noise

| diidii a răspuns:

Tarata in Iad, Vila Estrela, Mirrors
Sper ca te-am ajutat :*
funda?batting eyelashes

| justandre a răspuns:

Avertizarea cel mai tare film de groaza te speri de n-o sa mai puti sa dormi big grin

| whatevernvm a răspuns:

Pe care le-am vazut eu si mi-au placut, bineinteles fara sa scriu acum filme horror pe net si sa dau copy-paste cum o sa faca multi de aici si tu le vei da fundahappy

Recomand:
-The presence
-Shutter
-Psyho
-Orfana
-Al saselea simt
-One missed call (sau ceva de genul)

Sunt preferatele mele, stiu ca nu vei tine cont de raspunsul meu dar am vrut sa te ajut:* Baftahappy

| AdYtZa197 a răspuns:

Poti gasi cateva filme pe www.filme77.com la categoria Horror

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

American psycho.nu e chiar de groaza dar e fain