| saritaa_7867 a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje de Craciun pentru o profesoara foarte draga! Este profesoara de romana.

Răspuns Câştigător
| silence a răspuns:

Colind Curat,
Brad Luminat,
Mos Bogat,
Craciun Luminat,
Gand Implinit,

An Nou Fericit!
La Multi Ani!

Craciunul e credinta,
Craciunul e speranta,
Craciunul e puterea de a darui si de a primi dragoste!
Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!

E vremea colindelor, vremea bucuriei, cand minunea Nasterii Mantuitorului cuprinde sufletele si le innobileaza.
"La Multi Ani"

Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa!
Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet!
Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda,
vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi!
Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!
La multi ani!

astea sunt cateva happy
fundabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| biαηcα a răspuns:

Fie ca steaua care a insotit magii in cautarea pruncului sfant, sa fie pentru dumneavoastra un far de lumina, care sa va incalzeasca sufletul si sa va lumineze chipul, atat in aceste zile de sarbatoare cat si in cele care vor urma. Doresc de asemenea, ca divinitatea sa va aseze sub brad, daruri minunate, din care sa nu lipseasca iubirea fara limite, intelegerea a tot ceea ce exista, linistea sufleteasca, nelinistea cunoasterii, satisfactia reusitelor! Sarbatori Fericite si An nou fericit! asta i-am urat eu dirigintei mele care e tot profa de romana