| cristyan003 a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje pentru anul nou pe care sa i le trimit prietenei si sa fie amuzante big grin dau funda pentru cele mai bune tongue

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

Of of, sa stii ca mesajele gasite pe internet nu sunt deeelooc originale, la moda sau mai stiu eu cumtongue
Scrie si tu ceva, acoo din suflet, ce gandesti cu adevarat.nu vile cu piscina si nu stiu ce masina vietii tongue
Serios acum, daca vrei sa impresionezi ai putea chiar sa-i trm o scrisoare, sau o felicitare(ce frumos e sa primesti una.pacat ca nimeni nu o mai face. parca au uitat cu totii de ele. )
Mesajele lungi cu fel de fel de urari nici macar nu le citim pana la sfarsit, sunt extrem de plictisitoarehappy

Vezi tu cum faci, dar incearca sa-i compui tu un mesaj:X:X

3 răspunsuri:
| BiancaGeorgya a răspuns:

" La multi ani cu sanatate! Sa va dea anunul nou de toate! " Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fie ca anul 2011sa va aduca mul
ta sanatatefericire si tot ce va doritii

| iuddavali a răspuns:

Uite-l pe asta:
- Am primit "mesaje" de la CONEL, de la Gaze si de la Financiar. De la tine inca mai astept. La multi ani!
- vezi alte urari amuzate si simpatice pe http://stirist.com/mesaje-si-texte-haioase-amuzante-de-revelion/
Hai ca merge pentru prietena.