| Dulkik1cool a întrebat:

Vreau si eu niste metode/incercari pentru prietenul meu sa vad daca tine cu adevarat la mine! va rog!

Răspuns Câştigător
| DeutzZa96 a răspuns:

BUNA! pa nu stiu cum sa iti spun alege-ti o prietena sau o fata sa se dea la el si...vezi tu sau iti ei o cartela sau trimiti de la altcineva mesaje si te dai drept alta fata vezi tu... FUNDITA?

1 răspuns:
| муℓιƒєx a răspuns:

In primul rand
ca sa fie mai echitabil fa-ti un nou id si date o alta fata.
Discuta cu iubii si cu love struck
Sa vedem cum reactioneaza.
zici ca te numesti asa...
vezi tu care e cea mai frumoasa din scoala sau din claasa ta.
Bafta!