| Miruna_Miru_1998 a întrebat:

Vreau si eu niste motto-uri pentru candidatura la presedentiei( funda obligatoriu)

Răspuns Câştigător
| nebancia a răspuns:

"O persoana inteligenta rezolva o problema. O persoana intelepta o evita" - Albert Einstein.

"Cel cel mai sigur semn ca exista viata inteligenta in Univers este ca niciodata nu au incercat sa ne contacteze" - Bill Watterson.

"Indiferent de ceea ce poti face sau visezi ca poti face, incepe. Indrazneala are geniu, putere si magie in ea" - W.H. Murray.

"Exista doar doua tragedii in viata: una este sa nu obtii ceea ce vrei si a doua este sa obtii" - Oscar Wilde.

"Un om intelept face de la inceput ceea ce prostul face la sfarsit" - (Baltasar Gracian)

Cel mai bun motto mi se pare asta "Omul este masura tuturor lucrurilor "
Bafta

1 răspuns:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Pauzele lungi si dese...cheia marilor succese!