| мełıššα a întrebat:

Vreau si eu niste nume faine de hi5 :X
Dau fundita plus vott

11 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Uite un site unde poti cauta semne:)
http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/
º•°→ßεßٱ†są←º•° Lu º•°→ ßεßٱ†su←º•°
♥♂►☺♥ßå®ßïë ßruneTe ♥♂►☺♥
Pïtï¢å lµï•
●‹İ↔ςαη↔ςhαηġε↔†ħĕ↔ωŏřſđ›●
→ĵĺ‗įΰbεŝċ‗ßhåååå←
ќίѕѕ—мў—аѕѕ—ЬёίЬў
ριтιqαα :χ
ςє тє нσℓвєzι вα ρє нι5`υ мєυ
→ღღfatha lu' tathaaבღღ←
■□Be e neBun si rimeaZa cu ti-o puN
┴ia-o in guRa si fugi cu ea Făă
pitica ↔Nare aer●
→║piticaa' Fαcє Tяαfιc Dє Idєιι Băă║•⊥•←
●¢ë d®õg ¢¥üÐåt §ûñt ®ø§ åLbå§t®ü fë®më¢àt●
ς๏ρςђίℓ sςάράt đέ ℓά ςάsά đέ ρยғùℓέţί
Kiduuu ′ te pişhă ′n freză - 2 puncte x ™
×SupradozaDeVise×
● pitica e plecata in vacantă -- Băăă
°A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° °
väςå ŀŭ мǻмi ßăăă ƒŗäiєяë
╳Pα¢т ¢υ Dιανσℓιтα╳
Pяίηтsέsą ‹з
←♥тαкє мє нιgн ∙♥
° A†Raç†iê ÐIncøLØ de PaRaÐyS°
»ßoThOaSa` †ê iŭßë§†έ«
•ცυცυՐυઽค • → nﻉỜffι¢ιαℓ hï5 p∂gε
ℓućįouś•Aćtįvέ●βέiiiβiii♥« ™
ღ α§Τα mﻵcα ஐ
√ŗεąų ◕√ąŗą ◕ƈσąε`
Sper ca te-am ajutat:-*

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Balonas de sapun, Balonas de apa, Iubareatsa, pisicutsa, I like the live, suflet ranit, bables, melisa fetita cu acadele tu ti le pui cum vreitongue sper ca ti-am fost de ajutor te rog fundita

| Kira9747 a răspuns:

Mely♥
ubithathamelišša
۰۪۪۫۫●۪۫۰ melly ۰۪۪۫۫●۪۫۰
/̵͇̿̿/̿̿"̿̿̿̿̿ ̿̿̿̿ melly ̿̿̿̿̿̿̿’̿̿̿̿̿’\̵͇̿̿\
`·.¸¸.·´´¯`··. _.· мełıšša `·.¸¸.·´´¯`··. _.·
☼yoursun☼
♫ ♫ ♫mellisa♫ ♫ ♫
m3! y$$@
lissa `` fetitzza cu bomboaneee
♥mзlyš™ ♥
... si tot asa, as putea scrie ore intregiwinking

glglkrnjrgjnfjfejejjd nbnsajehhwheurc nfhguirhtwne5784m23jkjdsnjrejnrijhejrfjkesnfkjenn ngkrhdgig jdnfrkhngtfdggt (scuze pentru asta, dar nu puteam posta deoarece erau prea multe majuscule... nu prea le vad, dar in fine:-

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

§µfle†zêl råñï†h ™, §üƒl€†z€£ iøßi†, →βσσblėėŝ←׃╳, чou aяe e×aтℓч мч вяaиd oƒ нeяoίи, ♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥, ×3 el¡ tέ ¡นbεšh†ε мåςsīм ×3 ღ мą¢sìм άм śρûš ღ, ●ηatyy●, ●¢ho¢holattε●, ●Ǿяïgïïиall●pagё●, bzihy™, |╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥, |¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|,

………tσσ tha lєft tσσ tha lєft……., ………. єvεrчтнín чu waит…………., ………. íи тнa вσх тσσ тнa lεfт……., ●ℓίvε ίη šρяίηģ ċσℓσяš●

sper că te-am ajutat! kiss kiss

| ledzeppelin a răspuns:

Sunteti penibili laughing. Pune'ti fata draga numele tau ce chinui atata?

| LittleWolfLover a răspuns:

Nume de hi5... Melisa, Melly, Shatenaqu_fItZe, Bulinutssa, Curcubeu, Messha_ku_fitze, Eu.Melly,Te_Amo...cam atat imi vine in minte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ex

| Sixzy a răspuns:

Sunt drăguţe şi numele simple...Adică mie cel puţin imi plac mai mult! Cum ar fi:Un om pe nişte scări, Nu-i nimic, asta e...Depinde de fiecare acumhappySper că te-am ajutat!happy

| Sixzy a răspuns:

Da...Mai bine un nume simpluhappyDacă vrei un exemplu: InAceaZiDeMai, AdioDeciPeCurand! Mă bucur dacă ti-am fost de folos! Pace! happy

| andytm99 a răspuns:

Pls nume faine pentru andy

| Scumpik_Andrreeaa_1990 a răspuns:

Vreau si eu plizz niste programe pentru nume misto love struck