| annaanne3 a întrebat:

Vreau si eu niste pareri despre trusele de machiaj de la Frauilen, as vrea sa achizitionez una dar nu sunt sigura de calitate, mersi anticipat:*

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Am si eu una, desi mi-ar fi placut totusi sa-mi iau o paleta cu culori neutre. In fine, imi place si asta, culorile is faine, calitatea e acceptabila. Iar ca sa iti reziste machiajul mai mult, foloseste o baza de machiaj.

| Papadopolina a răspuns:

Eu iti recomand sa iti cumperi una.Si eu am si crede-ma sunt foarte multumita.Machiajul rezista plus ca ai o gama de culori excelente.Mult succes.kiss