| ♥♥♥S!m0n!k99♥♥♥ a întrebat:

Vreau si eu niste porecle pentru feteewinking cinee imi da cele mai multee primeste funda love struck

Răspuns Câştigător
| Timee೩ a răspuns:

Uite aici :
- Beibb
-Ciucii
-Scumpii
-miqutza mea '
-bomboniko'
-pitiko'
-mica mea'
Funda love struck?

3 răspunsuri:
| Deea_3807 a răspuns:

Kitty
zunny zupp
coxx lolo
lina
zuza
zaza
prunutza
piersicutza
capsunica
strawberry...( numele )
green eyes
piggy
onisa
juve
juveta
trefla
creata
mata
corcodela
foca
dildoo
pitzi
utza
zina
poiuna
bobo
bubu
zuka
zica
mica
tika
zica
mita
rara
esok
romyx
amyna
madyx

| VladM15 a răspuns:

Bunicutza,Zgriptzi,Nebunatik,Creata,Stropinela,Asfaltina,Kiki,Blondi,Albinutza,Bubulina,bulinuta,papusica,grasuta,aschii,purcica,ciulita,iepuras,babo,Pichi,dui,Leustenia,Caprioara
Floricica
Papusica
Ursulet Tzupy

BOoDoO

Reduchta

MiriapoD

Nebunatik

YePe Turturica Trottinella,Stropinnella,Brettonella Bubu, Coco, Deeu funda

| claudiu1234512345 a răspuns:

Ba.gaboanto laughing)))))))))) vaca autista, baba cheala si fara dinti