| MalynaMagdalena a întrebat:

Vreau si eu niste programe de editat poze online cine stie? dau funda pentru cele mai misto.

Ms:*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Http://tutorialul.ro/editor/ gen photoshop... Gasesti multe siteuri de acest gen. si toate cu nume diferit. Eu nu vreau funda da-i la urmatorul. era greu sa dai pe google photosop online sau photo edit online :-?

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Pai este pizap, picknic parca si photo funia.mai sunt multe tongue

| andryuza a răspuns:

PhotoScape shortcut o photo editor dar trebuie sa le descarcibig grin