| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri cu tunsori. Trebuie sa ma tund saptamana viitoare si nu am nicio idee cum (sunt fata si am fața ovala deci merge orice tip de tunsoare...). Cine imi da cele mai multe site-uri cu tunsori dragute primeste funda! happy Multumesc anticipat, sunteti minunat happy

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Cordelia a răspuns:

Http://www.eva.ro/......ide-2.html Mai bine ai printa poza cu frizura pe care o vrei şi i-o arăţi la coafeză ca să te tundă exact aşa cum doreşti.