| Lalala a întrebat:

Vreau si eu niste status de dragoste dar triste, in fine, m.am certat cu baiatul de care imi place dar nu am fost impreuna...deci sa se potriveasca cu problema meastraight facestraight face

3 răspunsuri:
| Madu2027 a răspuns:

Sa pictez panze clare pentru minti confuze ...Care...au pe buze un Raspuns Dar n`au pus vre`o Intrebare!

E vina mea, c-am vrut să iubesc E vina mea, că n-am vrut să te rănesc E vina mea, c-am încercat să trăiesc Vise ce ieri s-au pierdut.

Ne ascundem de cei dragi să nu ne vadă plângândstraight face

Un drum trist si plin de miere Plang si-acum dupa ele Clipele trecutau dur N-au lasat nimic in jur.

| Madu2027 a răspuns:

! Aşa că. Ia>mă. de mană. Spune>mi unDe am Greşitt`. Am să inCercc' Să mă schimB.` Pe buuune. iTsii prOmitt`.

am treqt prin viata ta, uita`ma de vei putea!

Si stând în fata ta mă străduiesc să nu clipesc, ca nu cumva o lacrimă să îmi curgă încet pe obraz, ca nu cumva să vezi că sunt la necaz

Cu-i *** âi pasa? Confundam iubirea cu vene taiate in chiuvete.straight face

Sa nu te indoiesti.la iubirea ce ti-o port.Caci la chipul tau senin nu exista antidot.

| Madu2027 a răspuns:

Niciodata nu am avut intentia sa te dezamagesc...Mai ales ca esti singuru` care stii tot ce gandesc... Fara sa vorbesc.happy

Cateodata printre ploi gandu' tot la el. ti ajunge. Vrei sa stii daca e fericit sau daca plange

Un singur loc. O mie de amintiri!